Oświadczyny

Reżyseria: Andrzej Niemirski

Przekład: Maria Czanerle

Występują:

Joanna Górniak

Robert Kowalski

Andrzej Niemirski

Klasyczna komedia wg. Antoniego Czechowa

Arcyśmieszna miniatura wg. Antoniego Czechowa, świetne dialogi, błyskotliwe riposty, pełna napięć i zwrotów fabuła – przykuwa uwagę i trzyma w napięciu, od początku do końca spektaklu. Repertuar klasyczny, gwarantujący świetną zabawę, dzięki fantastycznym kreacjom aktorów warszawskiego Teatru Rampa.

Joanna Górniak

Aktorka Teatru Rampa, ukończyła PWST we Wrocławiu. Występowała w teatrach: Współczesnym we Wrocławiu (1991-94), C. K. Norwida w Jeleniej Górze (1995-96). W latach 1998-2007 aktorka Teatru Nowego w Warszawie, od roku 2007 występuje w stołecznym Teatrze Rampa na Targówku. Grała w wielu filmach i serialach telewizyjnych, np. : ”Prawo Agaty” „Wyjazd Integracyjny” „Plebania”  „Egzamin z życia” „Pensjonat pod różą” itd.

Robert Kowalski

W Teatrze Rampa od 2003 roku. Aktor o wielu twarzach, intrygującej barwie głosu o szerokiej skali. Trudno go nie zauważyć na scenie i to nie tylko ze względu na jego słuszną posturę, ale głównie dzięki kreacjom, które tworzy. Wnosi – jak w „Sonacie Kreutzerowskiej” – czar i potęgę męskiej klasy. Ma niezwykłą umiejętność przekazywania pozytywnych emocji i wywoływania uśmiechu. To nie tylko aktorstwo, to dar, którym chętnie dzieli się z widzami. Ma na swoim koncie kilkanaście ról teatralnych, m.in. rolę Jaszy Mazura w ,,Sztukmistrzu z Lublina” , Mistrza Ceremonii w ,,Chicago” Freda Ebba i Boba Fosse’a, rolę Fiedki w ,,Skrzypku na dachu „Josepha Steina z muzyką Jerryego Bocka. Występował także w Teatrze TV m.in. w spektaklach: ,,Człowiek, który był czwartkiem” Gilberta Keitha Chestertona w reż. Piotra Cieplaka w roli Anarchisty, ,,Miłość na Madagaskarze” Petera Turriniego w reż. Waldemara Krzystka jako Członek Konsorcjum. Wziął udział w filmach – m.in. zagrał Andżulina w ,,Marcowych migdałach” w reż. Radosława Piwowarskiego, Magistra w serialu ,,Świat według Kiepskich”  w reż. Okiła Khamidowa i Zalewskiego w serialu ,,Złotopolscy” w reż. Radosława Piwowarskiego.

Andrzej Niemirski

Aktor Teatru Rampa, ukończył wrocławską PWST. Aktor teatralny i filmowy o niezwykłej plastyczności, umiejętności improwizacji i wrodzonej vis comica. Jego role potrafią zaskakiwać, przestraszyć, bawić do łez… i po prostu wbić w fotel! Znany z serialu „13 Posterunek”, w którym grał rolę inspektora Kota, występował również w wielu filmach fabularnych. Znany publiczności z roli Jakuba w serialu „Na Wspólnej” oraz roli Modesta w serialu „Barwy Szczęścia”.

 

Czas trwania spektaklu: 45 minut

Warunki techniczne:
Scena o wymiarach : dowolna
Plener: tak
Nagłośnienie: do uzgodnienia w zależności od sali
Oświetlenie: do uzgodnienia w zależności od sali
Organizator zapewnia:
Realizację nagłośnienia i oświetlenia zg. z riderem
Opłatę Zaiks
Transport
Nocleg 3 osoby (jeśli będzie konieczny)