Recital Wojtka Ezzata

Niezwykły projekt muzyczny, którego celem jest stworzenie niepowtarzalnej atmosfery spotkań. Do tego zadania wykorzystana została jedna magiczna cecha – muzyczny talent. Podczas występu można usłyszeć utwory z autorskiego repertuaru Wojtka Ezzata oraz niepowtarzalne wykonania światowych przebojów.

Ezzat sound project to muzyczne widowisko specjalnie przygotowane na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Repertuar zespołu bazuje na najnowszych tanecznych coverach i autorskich utworach Wojtka Ezzata. Jest to idealny projekt zarówno do tańca jak i do słuchania.

Wokalista o unikalnej barwie głosu. Pierwsze sceniczne i koncertowe doświadczenia jako wokalista, zbierał z zespołem rockowym Killing Silence. Następnie tworzył i występował w formacji Technikolor, poruszającej się w takich gatunkach muzycznych jak pop/funk/soul/jazz. W roku 2013 dał się poznać szerszej publiczności biorąc udział w telewizyjnym show X-Factor dochodząc do finału razem z Klaudią Gawor i Grzegorzem Hyżym. Od tamtej pory występuje jako solista.

 

 

 

 

 

 

Czas trwania recitalu: 60 minut

Warunki techniczne:

Scena o wymiarach : dowolna przestrzeń

Plener: tak

Nagłośnienie: do uzgodnienia w zależności od sali

Oświetlenie: do uzgodnienia w zależności od sali

Organizator zapewnia:

Realizację nagłośnienia i oświetlenia zg. z riderem

Opłatę Zaiks

Nocleg (jeśli będzie konieczny)